ART / Lithographs / Litographs 14954283
nr 1495 4283
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
5 pcs. Oramade lösa blad, Berndt-Rune Jäverbrant (b. 1941), Sweden. Stockholm, Sweden. Signerade -81, 11/23 + 4 pcs. 225-upplaga, sheet: 45x58,
LITOGRAPHS, 5 st. Oramade lösa blad, Stockholmsmotiv. E -81. Signerad, färglitografi, numrerad 11/23 + 4 st. 225-upplaga. Bladets mått: 45x58 cm
600
SEK 300
Monday October 10 2022
at 19:52:35
10/10 08:26:38
Berndt-Rune Jäverbrant
Read more about Berndt-Rune Jäverbrant